Producenci

Bateria do tachografu cyfrowego DIGIBattery

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Inny
Kod produktu: ER14250

Opis

Bateria do tachografu cyfrowego DIGIBattery zalecana do wszystkich tachografów marki VDO.

DIGIbattery ER 14250 to najnowocześniejsza zamienna bateria litowa, do tachografów cyfrowych i inteligentnych, w której zastosowano opatentowany związek chlorku tionylu (LI-SOCI₂), aby zapewnić wyższą gęstość energii i wyjątkowo długotrwałą moc i żywotność.

Przy przechowywaniu nawet do 5 lat, poziom samorozładowania wynosi poniżej 1% pojemności nominalnej rocznie.

Zastosowane oryginalne złącze baterii idealnie pasuje do tachografu cyfrowego i zapewnia łatwe i stabilne mocowanie połączenia elektrycznego co przekłada się na bezawaryjną pracę tachografu inteligentnego i cyfrowego.

Po długoterminowych testach w zmiennych warunkach atmosferycznych zarówno w komorze klimatycznej jak i warunkach drogowych, które udowodniły, że oryginalna bateria DIGIbattery ER 14250 do tachografów cyfrowych, utrzymuje swoje właściwości od -60 do +85 stopni Celsjusza, a także po uzyskaniu przez produkt certyfikatów UL, ATEX, UN38.3, jesteśmy pewni, że oddajemy Państwu sprawdzony produkt, spełniający wymagania profesjonalnych użytkowników, serwisów tachografów i kierowców samochodów ciężarowych.

Badania laboratoryjne umożliwiły uzyskanie przez oryginalną baterię do tachografów cyfrowych DIGIbattery certyfikatu UN38.3, uprawniający do przewozów w transporcie drogowym ADR.

Tachograf EX ADR, wymaga baterii sprawdzonej o najwyższej jakości. Polecamy DIGIbattery, jako sprawdzoną i przetestowaną baterię buforową do tachografów inteligentnych i cyfrowych.

Więcej informacji o DIGIbattery przeczytasz na stronie producenta:
 https://digibattery.eu/

Zapewniamy pełną kompatybilność DIGIbattery ER 14250 z produktami OEM, Continental VDO A2C59511954, A2C59511954X oraz LS14250-VDO, LS14250, TL-4902, XL-050F

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl